Akcebet Telegram hesabı sitenin üyelerine çekiliş, ödül, adres bilgisi gibi seçenekler sunarak avantaj kazandırmaktadır! Günümüzde hemen hemen her telefonda yer eden uygulama haberleşme konusunda oldukça sık kullanılmaktadır. Çağın gerektirdiği teknolojiyi her zaman yakından takip eden firma hizmetlerini de bu bağlamda sık sık güncellemektedir. Böylelikle de üyelerine en faydalı içerikleri, hizmetleri sunmaktadır.

akcebet telegram

Akcebet iletişim konusunda göstermiş olduğu titiz tavırla bilinmektedir. Özellikle geliştirmiş olduğu mobil erişim sistemi çoğu yeniliği de beraberinde getirmiştir. Burada yenilik olarak iletişim kanallarına mobil hizmetlerinin eklenmesi olarak kendini göstermektedir. Akıllı telefonlarda sık kullanılan Telegram uygulamasının iletişim tercihi olmaktadır. Uygulamanın sitede yer etmesi özellikle Türk bahis severler için oldukça faydalı bir gelişme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Akcebet Telegram Hesabı ve Çekilişi

Akcebet Telegram hesabı üzerinden kullanıcılar site yetkilileri ile iletişime geçebildiği gibi çoğu haber ile duyuruya da anında erişim sağlayabilmektedir. Özellikle firmanın BTK kuralları nedeniyle sık sık giriş adresini güncellemesi kullanıcı hesaplarına erişim konusunda oldukça önemlidir. En doğru adres bilgisine erişim için ise sitenin hesabını uygulama üzerinden takip etmek faydalı olacaktır. Çünkü yetkililer site ile ilgili; güncel domain bilgilerini, yenilen bonus kampanyalarını, maç oranlarını, maç takvimini gibi pek çok bilgiyi buradan paylaşmaktadır.

Telegram hesabının kullanıcılar tarafından bu kadar ilgi görmesinin sebepleri arasında yukarıda saydığımız oldukça faydalı sebeplerin olmasının yanında, birde hesap üzerinde gerçekleştirilen çekilişler yer almaktadır. Çünkü firma böyle çekilişler ile üyelerine sayısız ve avantajlı pek çok ödül dağıtmaktadır. Bu çekilişlere katılmak isteyen üyeler firmanın kullanmış olduğu hesabı merak etmektedir. Akcebet firması orijinal hesabını sitenin ana sayfasında paylaşmaktadır. Böylece herkes orijinal hesaba tek tıkla erişim sağlayabilecektir.

Akcebet Telegram Ödülleri ve Sonuçları

Akcebet Telegram çekilişi belirli aralıklarda yapılarak kullanıcılara; bonuslar, free spinler, freebetler, çark çevirme, nakit para ödülleri gibi pek çok hediye dağıtılmaktadır. Site üyesi olan ve firmanın uygulama grubuna dahil olan herkes yapılan böyle çekilişlere katılım sağlayabilmektedir. Dolayısıyla sitenin orijinal hesabına katılım bir hayli fazladır ve her geçen gün yeni üyeler eklenmektedir. Firmanın hesabı hem iletişim konusunda hem de bu çekilişler için oldukça rağbet görmektedir.

Telegram hesabından düzenli olarak gerçekleştirilen çekilişlere oldukça fazla katılım sağlanmaktadır. Fakat gösterilen bu rağbete rağmen yetkililer çekiliş sonuçlarını hemen açıklayarak kazanan talihlilere hediyelerini anında tanımlanmaktadır. Çekiliş sonuçları en geç 3 gün içinde açıklanmaktadır. Gerekli incelemeler yapılarak kullanıcıların talep etmesine gerek duyulmadan kullanıcı hesaplarına aktarılmaktadır. Herhangi bir durumda üyeler Akcebet canlı destek ekibinden yardım talep edebilmektedirler.

Related Posts